محل تبلیغات شما

برای لذت بردن از بعضی سرگرمی ها نیاز به آموزش هست. یکی از این تفریحات که قبل از انجام اونها نیاز به آموزش دارید، بولینگ هست. این که شما توپ رو چجوری دستتون بگیرید، چطوری توپ رو پرتاب کنید که احتمال خوردن به گوی ها بیشتر بشه، امتیازات چگونه محاسبه میشه همه این ها نیاز به اطلاع رسانی و آموزش داره.

برای بازی بولینگ مجموعه فرهنگی ورزشی چمران رو انتخاب کردیم. از اولین مشکلات این مجموعه که به چشم می آمد نداشتن پارکینگ متعلق به مجموعه است. البته روبروی مجموعه یک پارکینگ آزاد با امنیت صفر قرار داره. اواخر تابستان، با یکی از دوستانم که دفعه اولش بود این ورزش (بولینگ) رو انجام میداد، وارد مجموعه فرهنگی ورزشی چمران (بولینگ عبدو) شدیم. .بلیط بولینگ رو خریداری کردیم و وقتی خواستیم بازی رو شروع کنیم هیچ کسی نبود که به دوست من آموزش بده. بنابراین دست اول به آزمون و خطا گذشت و خب این دست اول هم هزینه های خودش رو داشت. دست بعدی تازه دوست من متوجه شد تا این بازی چطور انجام میشه ولی این امر باعث نیتی من به عنوان مراجعه کننده شد چون هم هزینه متحمل شدم و هم وقتم به بطالت گذشت. در صورتی که اگر یک نفر برای آموزش به مبتدیان وجود داشته باشه تا در حد 5 دقیقه تمام نکات بازی را آموزش بده، هم فرد مبتدی از بازی خودش لذت میبره و احساس بد ندونستن رو تجربه نمیکنه و هم وقت و هزینه مشتریان به هدر نمیره. مشکلات اکثر کسب و کارها در یک کلمه خلاصه میشود: کوته بینی.

فقط به مشتریان فعلی خود می اندیشند و نیازی در خود برای جلب رضایت و در نهایت بازگشت مشتری نمیکنند. در صورتی که اگر کسب و کاری هدفش تنها پول نباشد، اهداف و رفتارهای کوتاه مدت نخواهند داشت و رضایت مشتری در بلند مدت را نادیده نمیگیرند.

راه حل: مجموعه ورزشی مورد نظر در سایت فیلم آموزشی بازی های مختلف مجموعه را قرار دهد یا افرادی را برای آموزش مبتدیان استخدام کند.

گم شدن بین مقواها

اطلاع رسانی به مشتری

تفریح کردن با اعمال شاقه

رو ,آموزش ,بازی ,هم ,بولینگ ,انجام ,نیاز به ,بولینگ رو ,توپ رو ,که اگر ,صورتی که ,فرهنگی ورزشی چمران ,مجموعه فرهنگی ورزشی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نا گفته ها(فرهنگی-تربیتی)در مدارس سمپاد نوبهار بردسکن